Воїн ЗСУ проти розпалювання релігійної ворожнечі

Воїн ЗСУ проти розпалювання релігійної ворожнечі

Військовослужбовець ЗСУ Олег Цеховський, уродженець села Пищів Новоград-Волинського району Житомирської області та парафіянин храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці, виступив із закликом припинити релігійну ворожнечу, особливо, під час війни. Відеозапис звернення воїна опублікувала на своїй сторінці у Facebook правозахисниця Вікторія Кохановська.

Причиною виступу воїна стала спроба захоплення храму у його рідному селі. Олег Цеховський дізнався про це та записав відеозапис на підтримку настоятеля храму священника Николая та його парафіян.

«У нашій країні йде війна, і займатися таким безглуздям – це неправильно. Все це можна обговорити мирним шляхом, діалогом і в мирну годину. Не треба кричати, не треба розпалювати ворожнечу, тим більше релігійну, коли йде війна! Я пам’ятаю нашу церкву з дитинства, я там виріс, я ходив у недільну школу. <…> Я жодного разу не чув там пропаганди Росії», – сказав Олег.

«Не треба конфліктувати, живіть у мирі», – закликав воїн співвітчизників.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fviktoriya.kohanovska%2Fvideos%2F788320452547991%2F&show_text=false&width=230&t=0

Фото: скріншот відео сторінки Вікторії Кохановської у Facebook: Воїн виступив проти захоплення храму в його рідному селі.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial