В Англіканській церкві заявили: точного визначення поняття «жінка» немає

В Англіканській церкві заявили: точного визначення поняття «жінка» немає
Священство у Великій Британії завагалося із визначенням жінки у світлі новітніх відкриттів у ґендерній сфері.

«Офіційного визначення поняття “жінка” не існує. Це відображає той факт, що донедавна визначення такого роду вважалися самоочевидними, як це відображено в чині вінчання», – заявив єпископ Гібралтарський у Європі Роберт Іннес і додав, що тепер він не має простої відповіді на запитання, кого вважати жінкою. Про це повідомляє news.yahoo.com.

Дискусія почалася з того, що мирянин, член Генерального синоду і представник Королівського флоту Адаму Кендрі поставив запитання: «Яке визначення жінки в Англіканській церкві?»

Обмін думками відбувся на тлі обговорення проблем трансгендерів.

Видання нагадало, що у 2017 році Генеральний синод Англіканської церкви офіційно заявив: «Англіканська церква вітає і безсуперечно заохочує трансгендерів нарівні з усіма людьми у Тілі Христовому та радіє різноманітності Цього Тіла». У 2018 році Англіканська церква випустила порадник, що приписує парафіям «творчо й чуйно» підходити до богослужіння, щоб не образити людей, які змінили стать. У 2019 році вона оголосила, що визнаватиме шлюб, в якому один із подружжя змінив стать. У 2020 році Англіканська церква ініціювала програму «Жити в любові та вірі», спрямовану на перегляд ідентичності, сексуальності, стосунків і шлюбу.

Раніше зазначалося, що у США Англіканська церква прибирає з чину вінчання слова “чоловік” і “дружина”.

 Фото: Comisión anglicana: Єпископ Англіканської церкви не зміг дати визначення поняттю «жінка».

Джерело 

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial