Більше 145 тисяч людей оголосили бойкот Disney через ЛГБТ-контент

Більше 145 тисяч людей оголосили бойкот Disney через ЛГБТ-контент

Компанія Disney оголосила про те, що в листопаді відбудеться прем’єра анімаційного фільму «Дивний світ», який представлятиме перший відкритий підлітковий роман про геїв. Понад 145 000 людей підписали згоду не дивитися ЛГБТ-фільми Disney та не купувати їхні товари.

Про це повідомляє Evangelico Digital.

«Сенсаційні заяви керівників Disney і лесбійський поцілунок у мультфільмі «Лайтер» підтвердили те, що багато хто з нас вже давно знав: Disney сьогодні є заручником ЛГБТ-активістів, які намагаються розбестити наших дітей навіюючи свої гомосексуальні погляди» – йдеться у згоді про бойкот, що опублікована на платформі CitizenGo.

Новий кінопроект про Базза Лайтера, героя з улюбленого усіма мультфільму «Історія іграшок», не приніс Disney жаданого успіху, а навпаки викликав у шанувальників шквал критики через  пропаганду трансендерної ідеології. Кінострічка «Лайтер» була заборонено у щонайменше 14 країнах світу.

Така затята підтримка ЛГБТ вже погано позначилась на акціях компанії, які за останній рік впали на 50%, але керівництво планує й надалі знімати подібний контент. Крім того, Disney оголосила, що в листопаді відбудеться прем’єра анімаційного фільму «Дивний світ», який представлятиме перший в історії компанії відкритий гомосексуальний підлітковий роман.

Платформа CitizenGo заохочує людей підписати згоду, яку буде передано генеральному директору Disney, не дивитися жодного фільму чи програми Disney та не купувати будь-який їхній продукт, який пропагує ЛГБТ. Згоду підписали вже понад 145 тисяч людей..

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial