У Південній Кореї влада хоче легалізувати евтаназію, але єпископи – проти

У Південній Кореї влада хоче легалізувати евтаназію, але єпископи – проти

Корейські єпископи засудили проект закону про евтаназію, який було передано до парламенту. Пропозиція містить легалізацію вбивства з допомогою лікаря у випадку смертельної хвороби.

Про це пише catholicnews.org.ua.

«Свою гідність людина підтримує фаховою опікою, а не через позбавлення себе життя», – прокоментував пропозицію архиєпископ Сеулу і закликав розширити послуги паліативної опіки.

«Церква нагадує, що святість людського життя є недоторканою, чи то для інших, чи самої людини, аж до останньої миті», – написав Архиєпископ П’єр Чунг Сун-тайк, глава єпархіальної комісії життя.

Він наголосив, що замість того, щоб скінчити життя через самогубство, потрібно прагнути до пошуків способів полегшення нестепного болю, якого зазнають невиліковно хворі пацієнти.

Він також застеріг, що запровадження евтаназії створює ризики багатьох зловживань таких, як наприклад, змушення смертельно хворих покінчити із життям сім’єю, яка в такий спосіб уникне фінансового тягаря, що спричинений лікуванням.

«Альтернативою для терпіння хвороби є не смерть, а лише паліативна опіка на відповідному рівні», – наголосив корейський ієрарх.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial