Дівчата, юнаки, чоловіки та дружини, давайте будемо стежити за своїми почуттями!

Дівчата, юнаки, чоловіки та дружини, давайте будемо стежити за своїми почуттями!

Дедалі частіше приходять у храм юні дівчата, які живуть вільно з чужими чоловіками. Добре ще, коли приходять зі сльозами, вимотані гріхом, втомлені від брехні та мук совісті. Але часто доводиться чути лише констатацію факту, та ще й із усмішкою. Ось справді мороз по шкірі йде, хоч, здається, і звик уже до всього.

Дівчата, любі, та чи розумієте ви, що творите?! Що калічите своє життя, тому що зруйнувати чужу сім’ю – це тяжкий, смертний гріх?!

– А я не руйнувала, – відповідає. – Ми просто зустрічаємося інколи – і все.

І це говориться, не моргнувши оком. Тобто вона впевнена, що зруйнувати сім’ю – це означає довести до розлучення, а якщо так, «нишком», то нічого страшного, хоч і не дуже добре, звичайно.

Безумство! Людина не розуміє, що навіть помисл пристрасний – вже вторгнення в чужу сім’ю. Що миттєво виникає гріховна напруга між людьми через наявність цього помислу, напруга, яка несвідомо виражається у пристрасних поглядах, словах, «випадкових» дотиках – і це вже руйнація сім’ї.

Більше того, з «пухнастих» і «піднесених» почуттів починаються найстрашніші падіння та зради. Демони завжди маскуються під щось приємне, світле, романтичне…, а коли людина опиняється у страшному непролазному бруді – від усієї цієї «душевності» не залишається й сліду. І такою є гірка історія всіх падінь.

Дівчата дорогі… чоловіки та дружини, давайте будемо стежити за своїми почуттями. Давайте пам’ятати, що насолода гріха завжди обертається безвихідною гіркотою та сльозами. Завжди.

Священник Димитрій Шишкін.

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial