Очільником громади ПЦУ програно суд за храм УПЦ

Очільником громади ПЦУ програно суд за храм УПЦ

Гощанським районним та Рівненським апеляційним судами будо відмовлено представнику релігійної громади ПЦУ села Горбаків Гощанської ОТГ у задоволенні позову, у якому  він просив скасувати право власності релігійної  громади УПЦ на церкву. Про це повідомляє прес-служба Рівненської єпархії УПЦ.

Житель села Горбаків, представник общини ПЦУ, подав позов до суду на Михайлівську  парафію УПЦ,  на Гощанську РДА і на державного реєстратора, щоб скасувати право власності на церкву, яка за всіма документами належить релігійній громаді УПЦ Михайлівської парафії села Горбаків.

Як зазначає правозахисниця Рівненської єпархії УПЦ, у позові представник ПЦУ також поскаржився на порушення його конституційних прав.

Гощанський районний суд відмовив представнику ПЦУ у задоволенні позову, тоді чоловік звернувся до Апеляційного правосуддя.

Колегія суддів Рівненського апеляційного суду залишила рішення Гощанського районного суду в законній силі. І зазначила , що дії  державного реєстратора про оформлення права власності на церкву УПЦ є законними, а конституційні  права  представника ПЦУ ніхто не порушує.

«Варто зазначити, що релігійні  громади УПЦ  не порушують закон. У 2016 році  Михайлівська парафія УПЦ оформлювала  права власності на храм,  дотримані всі законні норми, тому позов не міг бути виграним, він завідомо провокативного характеру.  Громади УПЦ  – законослухняні»,  – коментує справу Раїса Дмитренко, правозахисниця Рівненської єпархії УПЦ.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial