На сайті Президента України з’явилася петиція про денонсування Закону про ратифікацію Стамбульської Конвенції

На сайті Президента України з’явилася петиція про денонсування Закону про ратифікацію Стамбульської Конвенції

4 липня 2022 року на сайті Президента України з’явилась петиція «Денонсувати прийнятий Верховною Радою України Закон про ратифікацію Стамбульської Конвенції #0157 від 18.06.2022 р., яка запроваджує в Україні ідеологію гендера». Раніше Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій засудила підписання Стамбульської конвенції без громадської дискусії. 

«Закон у тій формі, як він проголосований, не відповідає українським національним інтересам, традиційним українським цінностям та створює загрозу національній безпеці України, поглиблює суспільну напругу в державі», – йдеться в тексті петиції.

Головна небезпека Стамбульської конвенції, на думку авторів звернення, у тому, що вона запроваджує гендерну ідеологію: у п. 3 ст. 4 Конвенції, крім поняття «стать» (жінка/чоловік), вводяться ще й поняття «гендер», «сексуальні орієнтації», «гендерні ідентичності». Це призводить до руйнування інституту сім’ї в Україні.

В петиції зазначено також, що Стамбульська конвенція грубо порушує законодавство України – Сімейний кодекс, Закони України «Про освіту» та «Про охорону дитинства», оскільки вимагає обов’язкового введення навчального матеріалу з «нестереотипних гендерних ролей» і «сексуальної орієнтації» та передбачає можливість зміни дитиною статі без згоди батьків (стаття 14).

Щодо боротьби з побутовим насильством, зазначають автори звернення, національне законодавство повністю забезпечує захист жертв від такого насильства.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial