У США трансгендер заступник міністра ОЗ закликає розширити можливості дітей щодо зміни статі

У США трансгендер заступник міністра ОЗ закликає розширити можливості дітей щодо зміни статі

Помічник міністра охорони здоров’я США Рейчел Левін у понеділок закликала ухвалити закони, які «підтримують та розширюють можливості» молоді «для отримання лікування з гендерної афірмації».

У перекладі нормальною мовою, це означає, що діти, які відчувають «гендерну дисфорію» (вважають себе представником іншої статі), можуть отримати від держави можливість пройти «гендерне лікування», а саме: застосування блокаторів статевого дозрівання та підготовку до операцій зі зміни статі.

Заява помічника міністра викликала різку критику серед консервативних американців, повідомляє Fox News.

Так, колишня прес-секретарка міністерства освіти Анджела Морабіто написала у Твіттері: «Можливо, єдине, що гірше, ніж підтримка стерилізації дітей, – це називати її “розширенням прав та можливостей”». А сенатор Роджер Маршалл, республіканець від штату Канзас, написав: «80% дітей переростають гендерну дисфорію. Відповідно до політики “гендерної турботи” адміністрації Байдена цим дітям може бути завдано незворотної шкоди. “Підтверджуюча гендерна приналежність турбота” – це жорстоке поводження з дітьми».

Довідка: Рейчел Левін стала першим офіційно визнаним трансгендером в американському уряді. Народжений чоловіком Річард Левін, у 2011 році оголосив себе жінкою та змінив ім’я на Рейчел. Працював у різних медичних закладах. 13 лютого 2021 року президент США Джо Байден офіційно призначив Рейчел Левін помічником міністра охорони здоров’я, а в жовтні того ж року Сенат затвердив її (його) у званні адмірала Офіцерського корпусу служби охорони здоров’я США.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial