Благодійний фонд «Фавор» профінансував літній відпочинок для дітей вимушених переселенців

Благодійний фонд «Фавор» профінансував літній відпочинок для дітей вимушених переселенців

Благодійний фонд «Фавор» профінансував літній відпочинок для дітей вимушених переселенців.

Діти переселенців, які тимчасово проживають у Хмельницькій і Київській областях, відпочили в літньомуправославному дитячому таборі “Шанс”. Це стало можливим завдяки пожертвам, зібраним фондом «Фавор». Небайдужі громадяни України перерахували 100 000 гривень, повідомляє Telegram-канал фонду.

«Безмежно вдячні кожному, хто підтримав проект “Діти повинні радіти” від фонду “Фавор”!» – написали працівники благодійної установи.

Друга зміна в «Шансі» пройде з 4 по 16 серпня. Для дітей це не лише відпочинок, а й психологічна реабілітація. Програма включає спостереження психологів і досвідчених педагогів, активні заходи на відкритому повітрі, здорове харчування та проживання в екологічно чистому куточку природи, ігрову психо- та арт-терапію, роботу аніматорів і командні ігри. «Джерельна вода, чисте хвойне повітря, фізичні вправи, молитва та робота професійних психологів допоможуть дітлахам загартувати свою душу і тіло, а також знайти собі нових друзів», – зазначили у «Фаворі».

«Фавор» пропонує всім охочим допомогти дітям вимушених переселенців відпочити від війни та пройти програму психологічної реабілітації у православному таборі «Шанс».

Перерахувати гроші можна через сайт фонду або на картку ПриватБанку фонду «Фавор»: 5169 3305 3004 7445.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial