У Мадриді понад 100 000 людей взяли участь у Марші за життя

У Мадриді понад 100 000 людей взяли участь у Марші за життя

За повідомленням організаторів, понад сто тисяч людей підтримали захист людського життя, взявши участь у Марші за життя в іспанській столиці Мадриді наприкінці червня. Протест зосередився на запланованій урядом реформі, що лібералізує закони про аборти.

Понад двісті організацій громадського суспільства вийшли на протест 26 червня, щоб наголосити на небезпеці реформи абортів. Хайме Майор Орєха, один із організаторів, заявив, що «скасування абортів у Сполучених Штатах показує нам, що дискусія про культуру життя далека від завершення».

«Важливо нагадати про християнські засади нашого суспільства і захистити їх перед нескінченними суспільними заворушеннями. Ми тут сьогодні не для того, щоб обговорювати минуле, але для того, щоб підвищити обізнаність та підготуватися до дебатів у майбутньому», – додав він.

Згідно із законопроектом, який був схвалений урядом і незабаром буде розглянутий нижньою палатою парламенту, дівчатам із 16 років буде дозволено робити аборт без згоди батьків.

В в Іспанії аборти легалізували у 1985 році. З того часу понад 2,5 мільйона людей було вбито в результаті абортів у повній відповідності із законом.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial