Папа Римський взяв участь у язичницьких ритуалах в Канаді

Папа Римський взяв участь у язичницьких ритуалах в Канаді

У перший день свого візиту до корінних племен індіанців Канади, папа Римський Франциск взяв участь у ритуалі так званого «зцілюючого танцю», виконавці якого поклоняються «Матері-Землі». Язичницька церемонія відбулася 25 липня 2022 року в місті Масквацісі, провінція Альберта, повідомляє activenews.ro.

Перед початком заходу ведучий розповів, що цей «зцілюючий танець» під ритм барабанів символізує «биття серця Матері-Землі, биття серця життя». Язичницький танок можна подивитися у відеорепортажі на YouTube-каналі Vatican News з 1:09:00 хвилини.

Там папа спостерігає за ритуалом, сидячи на високій сцені в оточенні чотирьох вождів корінних народів, одягнених у традиційний одяг із пір’ям на головах.

Під час танцю церемоніймейстер пояснює у мікрофон значення магічного числа «чотири» за кількістю барабанщиків, що сидять навколо великого барабана, що означає кількість «елементів», «чотирьох напрямків», «чотирьох стадій життя» та «чотирьох форм життя».

«У нас є сонце, що сходить зі сходу, і у нас є Громова птиця з півдня, – каже церемоніймейстер, поки чотири барабанщики вигукують усілякі заклинання. − Із Заходу ми маємо вітер. Кисень, яким ми дихаємо, це захист матері-землі. А на Півночі у нас є Мати-Земля. Мати-Земля – це те, що ми є». 

Потім слідують подробиці про «особистість» Матері-Землі:

«Мати-Земля представляє все рослинне життя, Мати-Земля, наша мати, є також матір’ю всіх комах, Мати-Земля також є матір’ю всіх тварин на суші, у воді та в повітрі».

А також: «Мати-Земля, звичайно, Мати всіх людей. Ми всі сини Матері-Землі. Давай давай!»

Далі понтифік виступив із зворушливою промовою, в якій вибачився за «зло, вчинене стількома християнами проти корінних народів» і за насильство щодо їхніх дітей.

Ближче до кінця заходу, вождь корінних народів Вілтон Літтлчайлд під спів ритуальних заклинань та оплески публіки поклав на голову лідера Римо-Католицької церкви вінець із пір’я – головний убір вождя північноамериканських індіанців. При цьому багато хто плакав

27 липня в Квебеку Франциск і його канадське оточення, як повідомляє gloria.tv, взяли участь у дещо примітивному ритуалі «розмазування»  на зустрічі з представниками канадської влади разом із Джастіном Трюдо.

Під час вітальної церемонії літній представник корінних народів провів “очищення в чотирьох напрямках”, щоб досягти бездоганного “очищення”.

Він підпалив траву в невеликій чаші, щоб “вшанувати” землю, вітер, воду та вогонь. Після цього він використав перо, щоб заповнити приміщення димом, додавши, що священний вогонь поєднує все, що існує. Він додав “трохи” тютюну, щоб “візуалізувати” священний вогонь.

Літній чоловік попросив чотири стихії відчинити двері у світ предків, щоб отримати доступ до “священного кола духів” (демонів – прим. ред.).

Він чотири рази свиснув кісткою дикої індички, яку він використовував для подібних церемоній протягом двадцяти років, запрошуючи присутніх покласти руку на серця, назвавши це «важливим жестом». Франциск і кардинали підкорилися, намагаючись виглядати багатозначно. У цій комедії брали участь кардинали Коллінз (Торонто), Лакруа (Квебек), Черні (Ватикан), Уелле (Ватикан), Паролін (Ватикан).

Варто зазначити, що корінні жителі Канади зневажливо ставилися до людей похилого віку, залишаючи їх помирати на самоті.

Джерела: https://pravlife.org/uk/content/u-kanadi-papa-rymskyy-vzyav-uchast-v-yazychnyckomu-rytuali

                 https://gloria.tv/post/hcpHaDvXRfnN1BNffxyv7nwS8

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial