Кінот Афона заявив, що одностатева пара не може бути сім`єю та всиновлювати дітей

Кінот Афона заявив, що одностатева пара не може бути сім`єю та всиновлювати дітей

28 липня 2022 року Священний Кінот Святої гори Афон заявив, що одностатева пара не може вважатися сім’єю та усиновлювати дітей. Про це повідомляє vimaorthodoxias.gr.

Заява Кіноту оприлюднена «у зв’язку з недавніми публічними виступами та позиціями священнослужителів і навіть єпископів, які справляють враження, що Церква може набути будь-якої іншої форми сім’ї, крім тієї, яка встановлена ​​Святим Євангелієм».

 «Таїнство Хрещення, через яке людина стає членом Церкви і отримує благодать Святого Духа, безперечно, є зримим виразом нескінченної любові Божої. Прагнення жити за святою Євангелієм і Божим законом забезпечує умови для участі в обрядах Церкви».

«Явно є чужим Євангельському вченню та православній етиці допускати, що “одностатева пара” може вважатися сім’єю, і визнавати право усиновлення дітей, оскільки будь-яка така форма усиновлення або їх прийняття суперечить Євангельському вченню, людській природі, звичаям і традиціям нашого народу, порушує основні права безневинних беззахисних людей, котрі не мають можливості вибрати нормальне сімейне середовище».

Документ підписали всі представники та настоятелі двадцяти святих монастирів Афона.

Раніше повідомлялося, що в Афінах прокоментували хрещення дітей гей-пари архієпископом Американським, який приїхав на територію Церкви Греції.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial