Уряд Китаю знищив католицький костел за опір вимогам комуністичної партії

Уряд Китаю знищив католицький костел за опір вимогам комуністичної партії

Влада китайської провінції Хебей знищила підпільну католицьку церкву після того, як її лідер відмовився підкоритись комуністичному режиму країни.
Як повідомляє Радіо Вільна Азія, підпільна католицька церква збиралася в тимчасовій споруді в селі Ютун району Луанчен міста Шицзячжуан.

Після того, як спільнота не підкорилась вимогам китайської католицької патріотичної асоціації, санкціонованої державою організації, яка дає президенту Сі Цзіньпіну контроль над парафіянами в комуністичній країні, влада зруйнувала церкву, а лідер церкви Дон Балоу перебуває у лікарні.

У 2020 році Ватикан відновив суперечливу угоду з КПК. Поки деталі угоди залишаються нерозкритими, це дає дозвіл уряду Китаю пропонувати нових єпископів Ватикану через його католицьку патріотичну асоціацію. Папа має право вето на остаточне рішення.

Католицькі церкви, як і всі молитовні будинки в країні, можуть функціонувати в Китаї, лише якщо вони зареєстровані комуністичним урядом і знаходяться під його контролем.

У Китаї існує п’ять контролюючих органів: Буддистська асоціація Китаю, Китайська даоська асоціація, Ісламська асоціація Китаю, Протестантський патріотичний рух трьох самовірств і Китайська патріотична католицька асоціація.


Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial