Павильне уявлення про Бога сприяє покаянню, – Предстоятель УПЦ

Павильне уявлення про Бога сприяє покаянню, – Предстоятель УПЦ

У Неділю 7-му після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій розповів, чому на Вселенських Соборах святі отці жорстко повставали проти єресей та чому нам сьогодні важливо зберігати Православну віру, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Коли ми слухаємо, хоч би й коротко, про те, чим займалися Вселенські Собори, то у нас постає питання: навіщо люди так завзято, мужньо, жорстко боролися проти єресей?», – зазначив Предстоятель.

Архіпастир розповів, що у часи Вселенських Соборів святі отці захищали Церкву від різних хибних учень, які виникали з приводу богословських питань. До прикладу, було питання про те, скільки воль у Христі. «Сьогодні це нікого не цікавить», – зауважив Блаженніший владика.

Втім, за словами Його Блаженства, такий стан сучасних людей не є зразковим, адже людина створена для того, щоб бути учасником таїнства Божественної любові, а для цього їй необхідно правильно вести себе по відношенню до Бога, виконувати Його заповіді. Для того ж, щоб розуміти Божі заповіді, людина повинна мати правильне уявлення про Бога.

Його Блаженство зазначив, що коли людина має правильне уявлення про Бога, то це сприяє її напоумленню, покаянню у гріховних вчинках та виправленню її життя. З цієї причини збереження чистоти віри дає людині шанс стати святою.

«Нехай Господь допомагає нам зберігати чистоту Святої Православної віри, щоб ми могли вмістити в собі дар вічного життя і блаженства, яке Господь приготував для всіх нас на Небі у Христі Іісусі, Господі нашому», – сказав у підсумку Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial