Як підготувати дітей на випадок активних бойових дій

Як підготувати дітей на випадок активних бойових дій

Головне самим батькам зберігати максимальний спокій.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це YouTube-каналу «Православная Церковь» розповів заступник голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архімандрит Лука (Винарчук).

Священник зазначив, що дитині треба сказати: «Ми тебе любимо, але зараз настав час, коли ти обов’язково маєш нас слухатися. Ми тебе любимо, ми тебе не покинемо, ми тебе захистимо».

Священник зазначив, що дитина має відчувати, що є дорослі, які її захистять.

«Якщо дорослі не знають як самим діяти, потрібно, щоб дитина відчувала любов, турботу та захист батьків. Безперечно, треба подумати, як і куди евакуювати дітей, як забезпечити їм проживання, життєдіяльність у можливих умовах», – пояснив заступник голови Синодального відділу УПЦ.

Отець Лука вважає, що одними з тих слів, які мають сказати батьки: «у будь-якій ситуації будь завжди поруч і будь слухняним, зараз це важливо».

«І коли дитина почує серйозну розмову з батьками, коли вона почує, що батьки зроблять усе, щоб її захистити і її ніколи не залишать, вона буде відповідально ставитися та допомагатиме по можливості своєю слухняністю та перебуванням поряд із батьками в даній ситуації», – підсумував священник.

 

 

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial