Хто головний у сім’ї

Хто головний у сім’ї

Прийнято вважати, що у сім’ї головний той, хто несе на собі весь тягар, усю відповідальність за сім’ю. Як правило, це чоловік – він більше працює, за ним залишається останнє слово у прийнятті якихось ключових рішень. Але так не завжди.

Тому стверджувати, що головний чоловік просто за фактом народження та приналежності до чоловічої статі, не можна. Всі ми рівні у Христі Іісусі, а верховенство треба заслужити. І воно зовсім не означає, що людина може займатися самодурством. У деяких ситуаціях, при вирішенні сімейних проблем і питань лідерство може належати й дружині, якщо вона краще розуміється на цих питаннях, і чоловік із цим погоджується.

Те ж, що стосується всієї родини, повинні вирішувати обидва. І знову ж таки, дружина може сказати: «Знаєш, давай так: ми зробимо по-твоєму і подивимося на наслідки. Якщо вони нам не сподобаються, давай таки зробимо так, як я думаю».

Але якщо цього немає, якщо завжди чоловік тисне силою свого авторитету, реального чи уявного, такі стосунки не будуть гармонійними.

Священник Віктор Гавриш

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial