У Німеччині дозволили громадянам раз на рік змінювати стать у документах

У Німеччині дозволили громадянам раз на рік змінювати стать у документах

4 серпня 2022 року в Німеччині ухвалили закон, згідно з яким кожен громадянин країни зможе змінити стать у документах, не змінюючи фактично свою стать за допомогою операції. Про це повідомляє  rmx.news.
Так званий Закон про самовизначення дозволяє всім німцям змінювати свою стать один раз на рік. Для цього достатньо подати заяву до РАГСу про зміну в документах імені та статі. Подавати медичний висновок або судове рішення про зміну гендеру не потрібно. Автори закону заявили, що він покращить життя трансгендерів, інтерсексуалів та небінарних людей.

Відповідно до закону, стать можна міняти не частіше одного разу на рік і тільки в документах. Для хірургічної процедури знадобиться професійний медичний висновок.

Міняти стать у документах зможуть і неповнолітні віком до 14 років, але за них заяву мають подавати законні представники (опікуни). Законопроект передбачає, що процедура зберігатиметься в таємниці, а будь-яка публікація каратиметься штрафом.

Проти ухвалення Закону про самовизначення виступила опозиційна партія АДГ. «Закон не має нічого спільного зі свободою, а є виразом кричущого заперечення реальності. Закони біології  не можна просто ігнорувати», – заявив представник АДГ Стефан Бранднер.

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial