В одній із провінцій Канади легалізовано наркотики

В одній із провінцій Канади легалізовано наркотики

У канадській провінції Британська Колумбія стартувало перше в країні випробування з декриміналізації невеликих кількостей сильнодіючих наркотиків – героїну, кокаїну, морфію та інших. Пропозиція провінції про проведення трирічного експерименту, який триватиме з 31 січня 2023 по 31 січня 2026 року, була задоволена Федеральним урядом країни, повідомляє CBC News.

Тобто тепер у Британській Колумбії особи віком 18 років і старші можуть на законних підставах зберігати при собі до 2,5 г важких наркотиків наступних чотирьох типів:

− кокаїн (крек та порошок);

− метамфетамін;

− МДМА (екстазі);

− опіоїди (включаючи героїн, фентаніл та морфін).

Якщо у людини не буде виявлено даних речовин більше, ніж дозволено, то її не можна заарештовувати або конфіскувати наркотики, натомість їй буде запропоновано інформацію про доступні медичні та соціальні послуги. Відповідні інструкції вже надійшли до поліції.

«Ми йдемо на ці заходи, щоб врятувати життя, а також дати людям, які вживають наркотики, можливість вибору і збереження гідності», − заявила в день початку експерименту Федеральний міністр з питань психічного здоров’я та залежностей Керолайн Беннетт.

У програмі є винятки: зокрема, нові правила не поширюються на військовослужбовців та не будуть застосовуватись на територіях шкіл, дитячих установ, аеропортів. Також залишається поза законом торгівля цими речовинами чи зберігання їх із метою продажу, а не для особистого використання.

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x