Якщо людина відчуває себе самотньою

Якщо людина відчуває себе самотньою

Якщо людина почувається самотньою, то, це означає, що вона ще не зрозуміла, що поруч з нею Бог?

— Якщо людина ще не глянула на Бога, не ствердила у своєму серці, що Господь поруч і без Його відома нічого не відбувається, — у цьому випадку, я думаю, людині необхідно подивитися навколо себе.

Самотнім він не може бути за своїм станом. Є заповідь «полюби Господа, полюби ближнього». А хто ж ближній? Це не той, хто за відстанню близько знаходиться до тебе, а той, хто потребує тебе.

Навіть, якщо так сталося, що людина не має сім’ї, тобто племінників та  інших родичів. У нас є будинок малюка, дитячі будинки, будинки для людей похилого віку. Учасники нашого молодіжного об’єднання ходили до будинку малюка, де вони дарували подарунки дітям. Дітям дозволили навіть взяти на руки цих маленьких дітей. Уявіть собі, на велику кількість дітей лише три-чотири медсестри. Незважаючи на всю жертовність своєї професії, все одно вони не можуть приділити увагу кожній дитині. Але коли прийде допомогти хтось інший, дитина відчує це тепло.

Наша дочка Христина розповідала, як одна дитина-відмовник схопила її за палець і дивилася їй прямо в очі, поки вона тримала її на руках. Яка тут може бути самотність? Ти подивися, побач — і цей біль не дасть тобі бути самотнім.

Допоможи іншій людині, розділи з нею біль, щоб цього болю в нашому світі поменшало. Тож, я думаю, самотність — стан людини, яка сама хоче себе у цей стан увігнати. А коли людина починає сумувати, то це, звісно, гріховний стан.

Священник Сергій Щербаков

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x