День пам’яті апостола Єрма

День пам’яті апостола Єрма

31 травня/13 червня Православна Церква відзначає свято Вознесіння Господа Іісуса Христа, а також цього дня вшановує пам’ять апостола Єрма.

Щодо апостола Єрма, він є автором книги «Пастир», написати яку його спонукали одкровення згори. У самому «Пастирі» про його автора повідомляється, що він жив у Римі за часів папи Климента, був спочатку багатий, займався мирськими справами, мав лихомовну дружину та порочних синів, до яких не був досить суворим і за це був покараний від Бога втратою багатства. Не розуміючи причини лиха, що спіткало його, Єрм був напоумлений щодо них у низці видінь, які він мав. Ці видіння та настанови і становлять зміст книги. За формою викладу «Пастир» належить до апокаліптичних творів. Книга мала такий вплив, що тимчасово вносилася, як складова частина, до Біблії, але не увійшла до остаточного канону Святого Письма.

(Сайт “Благовіст”)

Апостол від семидесяти Єрм був римським громадянином, але за походженням греком. Він жив наприкінці І сторіччя й був єпископом у Филипополі Фракійському.

апостола єрма

Про нього згадує апостол Павло у Посланні до Римлян 1(Рим. 16:14).

Щодо апостола Єрма, він  є автором книги «Пастир», написати яку його спонукали небесні одкровення. У самому «Пастирі» про його автора повідомляється, що він жив у Римі за часів папи Климента, був спочатку багатієм. Спочатку він займався мирськими справами, мав лихомовну дружину та порочних синів, до яких не був досить суворим і за це його покарав Бог втратою багатства.

Не розуміючи причини лиха, що спіткало його, апостола Єрма, він був напоумлений щодо них у низці видінь, які він мав. Опис тих видінь та настанов і є змістом книги.

За формою викладу «Пастир» належить до апокаліптичних творів. Книга свого часу мала такий вплив, що тимчасово вносилася, як складова частина, до Біблії, але не увійшла до остаточного канону Святого Письма.

 Святий апостол від семидесяти Єрм був єпископом у Филипополі й мученицьки помер у I сторіччі.

(Ви можете також відвідати російськомовну й англомовну частини сайту N.E.W.O.D.)

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x