Застосунки для знайомств – вбивці стосунків

Застосунки для знайомств – вбивці стосунків

Покоління “зумерів” через шкідливі застосунки для знайомств ризикує продемонструвати найбільший антагонізм двох статей за всі часи. Це вбивці стосунків.

Мобільні застосунки для знайомств шкодять формуванню нормальної сексуальної поведінки у молодого покоління та зовсім не сприяють розвитку здорових стосунків. Про це заявив соціальний психолог і професор Школи бізнесу імені Стерна при Нью-Йоркському університеті Джонатан Гайдт.

За його словами, на онлайн-майданчиках для знайомств виникають диспропорції в кількості запрошень до знайомства, що потім має катастрофічні наслідки.

“Невелика кількість [найбільш привабливих] чоловіків отримують усі запрошення [від жінок]. І це означає, що вони можуть перетворитися на козлів. Вони можуть бути грубими, вони можуть мати стосунки з багатьма жінками”, – пояснює Гайдт. 

Він зауважує, що жінки, які натрапляють на таких зіпсованих чоловіків, починають думати, що всі чоловіки є “козлами”. Однак сайти та застосунки для знайомств так само деформують ставлення більшості чоловіків до жінок, каже науковець.

“Більшість чоловіків [на сайтах знайомств] не отримують реакцій [від жінок]. Не отримують побачень. І вони думають, що це жінки дурні. Що у них забагато вимог”, – пояснює психолог.

На думку Гайдта, платформи для знайомств лише розділяють та налаштовують дві статі одну проти одної. У результаті жінкам та чоловікам стає складніше ходити на побачення, закохуватися та створювати сім’ю.

“Я вважаю, що застосунки для знайомств, через всі ці непередбачені наслідки, справді псують романтичне життя зумерів”, – каже психолог.

Вчені довели, що концепція “другої половинки“, яка нібито існує у кожної людини, є міфом. Вчені з’ясували, що щасливе сімейне життя є наслідком обопільних зусиль, а не надприродним даром.

Також науковці спростували популярну тезу “протилежності притягуються”. Велике дослідження чітко показало, що в більшості сімей у партнерів не просто є спільні риси, їх – більшість.

Джерело

(Не пропустіть нові публікації в російськомовній частині сайту N.E.W.O.D.)

Wayfarer

Wayfarer

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x