Духовна бесіда Митрополита Онуфрія та ігумена Дохіару Григорія про послух та інше

Featured Video Play Icon

2-го і 3-го листопада 2017 року під час свого паломницького візиту до Святої Гори Афон Блаженніший Митрополит Онуфрій відвідав монастир Архангелів Дохіар, де звершив Божественну літургію у соборному храмі та очолив молебень з акафістом Божої Матері перед її чудотворною іконою «Скоропослушниця», яка знаходиться в обителі.

Разом з Предстоятелем молилися архієреї Української Православної Церкви, а також священники, монахи та миряни, які приїхали на Афон з України.

Блаженніший владика підніс свої молитви за український народ та його Православну Церкву і державу. Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Після богослужіння Митрополит Онуфрій з паломниками мав духовну бесіду з ігуменом монастиря Дохіар архімандритом Григорієм. Владика попросив у геронди з братією посиленних молитв про мир в Україні і благословення для українського народу та української влади.

У свою чергу архімандрит Григорій висловив вдячність Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за його ревне архіпастирське служіння і приклад, якій він подає своїй пастві.

Добавить комментарий