У Британії поновили на роботі медсестру, звільнену за розмови про Христа

Британська медсестра, яку звільнили за розмови з пацієнтами про її християнську віру, повернеться на роботу.

У правозахисній організації Christian Concern, яка підтримала медсестру Сару Куті, відзначили, що рішення винесли 26 липня Радою медсестер і акушерок, повідомляє The Christian Post.

У постанові було вирішено, що Куті «допускається до роботи» і що «повернення до роботи досвідченої та компетентної медсестри відповідає суспільним інтересам».

Національна служба охорони здоров’я звільнила Куті ще в червні 2016 року, після скарг деяких пацієнтів, що вона «більше говорила про Бога, ніж виконувала свої обов’язки».

Все, що я робила, — я дбала про пацієнтів. Як може бути шкідливим розповісти комусь про Христа? — заявила Сара Куті і зазначила, що вона розмовляла про Бога тільки з тими пацієнтами, хто виявляв інтерес, і ці розмови ні в якій мірі не заважали їй виконувати свої обов’язки.

Медсестра каже, що рада повернутися на роботу і займатися улюбленою справою.

Я не очікувала звільнення, тому була шокована. Це так багато значить для мене, тому що я можу повернутися до професії, яку люблю, — сказала вона BBC South East в середу.

У лікарні Дарент-Веллі в Дартфорді (графство Кент, Великобританія) стверджували, що справа була не про релігію, і що Сару звільнили за «грубе порушення».

«Дізнавшись про декілька скаргах пацієнтів, ми попросили Сару утриматися від проповіді, але її поведінка залишилося незмінною. Це призвело до офіційних попереджень, які закінчилися звільненням, — стверджував представник лікарні, як повідомляє Times. — Ми не раділи звільненню Сари, але ми завжди повинні діяти в інтересах наших пацієнтів і відповідно до професійним кодексом поведінки ».

На Раді по сестринській справі і акушерству (NMC) минулого місяця керівник Куті похвалив її як «добру, турботливу, чесну, доброзичливу медсестру» і «цінного члена команди».

Добавить комментарий