У Карелії затримали підозрюваного у спаленні храму XVІІІ ст.

У Карелії встановлено особу неповнолітнього, якого підозрюють в підпалі дерев’яної Успенської церкви XVIII століття, повідомляє Інтерфакс.

«Для визначення осудності неповнолітнього призначено судову психолого-психіатричну стаціонарну експертизу. З урахуванням віку фігуранта він поміщений в центр тимчасового утримання неповнолітніх правопорушників МВС в Республіці Карелія», — йдеться в повідомленні.

За версією слідства, вранці 10 серпня 15-річний підліток, який гостював у бабусі недалеко від церкви в місті Кондопозі, підпалив Успенську церкву 1774 року побудови.

Успенська церква, пам’ятник заонезької дерев’яної архітектури, була побудована в 1774 році. Храм заввишки в 42 метри був розташований на березі Онезького озера.

Як повідомлялося, сигнал про пожежу в Успенській церкві в Кондопозі надійшов вранці 10 серпня. Вогонь гасили понад дві години, але пам’ятник згорів повністю. В управлінні з охорони об’єктів культурної спадщини Карелії повідомили, що розглядається кілька версій виникнення пожежі, серед яких — необережне поводження з вогнем з боку туристів.

Добавить комментарий