До 19 серпня триває щорічна благодійна акція УПЦ «Рюкзачок милосердя»

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія 19 серпня при Синодальному відділі УПЦ з соціально-гуманітарних питань стартує щорічна благодійна акція «Рюкзачок милосердя – 2018», присвячена Всесвітньому Дню гуманітарної допомоги та святу Преображення Господнього.

Як повідомляє pravoslavie.ua,1 вересня до школи разом з усіма підуть і дітки з малозабезпечених, багатодітних та кризових родин.

У цьому році за допомогою до Відділу звернулося 36 родин, у яких виховується 57 дітей шкільного віку. Навіть звичайний рюкзак може стати для них великим подарунком. Завдяки вашій підтримці минулого року «Рюкзачки Милосердя» успішно знайшли своїх власників.Сподіваємося, що і в цьому році дітлахи будуть максимально споряджені всім необхідним для вирушення у шкільну подорож.  Підтримайте діточок, взявши участь у благодійній акції «Рюкзачок Милосердя»! — повідомляють у Синодальному відділі УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

Загальна сума рюкзачків становить 47 873 грн. Зробити пожертвування можна на сайті pravoslavie.ua або самостійно придбати товари та доставити їх до Центру Гуманітарної Допомоги за адресою: Київ, вул. Лаврська, 15, корп. 70А, оф. 12, попередньо узгодивши за тел.: 0503422739.

Святкова програма для дітей та вручення подарунків малозабезпеченим сім’ям відбудеться в Міжнародний День гуманітарної допомоги, 19 серпня, на території Києво-Печерської лаври.

 

Добавить комментарий