В Україні встановили зменшену копію статуї Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро

У місті Трускавець на Львівщині встановили 12-метрову статую Ісуса Христа з розкинутими руками — зменшену копію 40-метрового Христа-Спасителя з бразильського Ріо-де-Жанейро.

Встановив скульптуру за свій рахунок автор ідеї Ігор Кісак. За його словами, статуя буде урочисто відкрита після облаштування навколишньої території та оздоблення постаменту. Про це повідомляє Католицький Медіа-центр.

Скільки коштувало втілення цієї ідеї, спонсор не зізнається.

«Якщо я жертвую гроші на церкву, то роблю це анонімно, не розголошуючи. Так само не хочу розголошувати, скільки витратив на цю справу, — сказав Ігор. -Ідею установки в Трускавці статуї Ісуса Христа я виношував з дитинства. Я думаю, що це буде об’єднувати всіх християн і принесе нам мир».

9-метровий бетонний Ісус стоїть на 3-метровому постаменті на Гошівській горі — найвищій точці міста. Встановили фігуру ще в жовтні 2017 року, проте офіційне її відкриття до сих пір не відбулося. Навесні влади Трускавця повідомили про ремонт дороги, яка веде до 12-метрової статуї Ісуса Христа, який планується завершити до дня її урочистого відкриття. Про це повідомило місцеве видання «Трускавець-online».

Сам спонсор установки скульптури Христа Спасителя Ігор Кісак сказав, що планує відкриття пам’ятника на кінець 2018 року.

 

Добавить комментарий