У Литві коміки переодягнулись у священників та влаштували перфоманс в костелі (Відео)

У Литві бурхливо обговорюють «перформанс» творчої групи Zero Live Show, який актори провели на Успіння — литовське свято Жолинес.

У середу, 15 серпня, три члени творчої групи Еміліса Велівіса прийшли у костел Успіння святої Діви Марії в містечку Тургеляй, переодягнувшись в одяг католицьких священиків, розповіли про нове шоу і роздали парафіянам скрутки з чаєм. Актори стверджують, що вони віруючі, а ті, хто обурений їх акцією, самі не розуміють значення церкви. Обличчя одного з них було розфарбоване на зразок маски Джокера, повідомляє УНІАН-релігія з посиланням на портал 15min.lt.

Трансляцію «перформансу» Еміліс Велівас вів у прямому ефірі на своїй сторінці в Facebook.

З нагоди Жолинес команда Zero live show, найбільш релігійні її члени, у домі Божому запрошують віруючих у жовтні прийти на своє шоу, яке зміцнює віру, — написав режисер.

Акція викликала хвилю обурених коментарів, які звинувачували артистів у богохульстві. Розпочалася активна дискусія про те, де мають пролягати кордони гумору. Поліція вже приступила до попереднього розслідування інциденту. Справу розпочато у зв’язку з перешкодою у відправленні релігійних церемоній або релігійних свят.

Добавить комментарий