У Непалі парламент заборонив навернення у християнство

У Непалі прийнятий закон про заборону місіонерської діяльності й навернень у християнство, передбачає також кримінальні покарання за «образу почуттів віруючих».

Як повідомляє «Седмиця» з посиланням на «Сhristianpost», рік тому в країні був прийнятий парламентом відповідний законопроект, тепер закон про кримінальне переслідування за навернення у християнство й «образу почуттів віруючих», що допускає найширші і довільні трактування, набув чинності.

За повідомленнями правозахисної організації World Watch Monitor, християнська меншість у Непалі побоюється, що новий закон дає широкі можливості для зведення особистих рахунків і помсти, як у сусідній Індії.

У своєму останньому інтерв’ю службі World Watch Monitor, професор Танка Субеді (Tanka Subedi), голова Форуму свободи віросповідання в Непалі, заявив, що був шокований заявами прем’єр-міністра країни, що обрушилися на іноземних християн за діяльність щодо навернення населення в свою віру.

«Ми продовжуємо депортувати багатьох із тих, хто приїжджає в Непал під виглядом спостерігачів і правозахисників, а насправді навертає наших людей в іншу віру», — заявив прем’єр-міністр Кхадга Прасад Олі.

Добавить комментарий