Учасники хресного ходу відвідали українських військових у шпиталях

У Києві завершилась Всеукраїнська хресна хода з мощами десяти святих цілителів шпиталями та лікарнями, в яких проходять лікування військовослужбовці Збройних сил та інших військових формувань України.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ з посиланням на Синодальний військовий відділ УПЦ.

Розпочалась хода 20 квітня 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Відвідавши більшість єпархій УПЦ, святині повернулись до Києва.

У Хресній ході брали участь військові священики (капелани) та ветерани АТО. Всім, хто перебуває на лікуванні, було надано можливість помолитися перед іконами та мощами святих цілителів Пантелеймона, Агапіта Печерського, Луки Кримського, Косми та Даміана, а також мощами інших цілителів, які були передані Грецькою і Кіпрською Православними Церквами.

Напередодні свята Преображення Господнього, біля храму Всіх святих воїнів, що у київському парку Перемоги, святині зустрічав голова Військового відділу митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Разом із духовенством та парафіянами Преосвященний владика відслужив подячний молебень та ще раз підніс до Господа молитви за мир в Україні та скоріше одужання наших воїнів.

Добавить комментарий