Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький очолив хресний хід, що наближається до Почаєва

Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький очолив хресний хід, що наближається до Почаєва

Багатотисячна хресна хода з Кам’янця-Подільського наближається до Почаївської лаври, де пройдуть урочистості на честь Успіння Богородиці.

Колону паломників очолили митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор і митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій. Про це повідомляє інтернет-ресурс СПЖ.

Те, що владика Феодор іде разом з паломниками від першого до останнього дня — перший випадок в новітній історії України, коли митрополит очолює хресну ходу. Владика Сергій приєднався до паломників вже на території ввіреної йому Тернопільської єпархії.

Особливою радістю для крестоходцев виявилося те, що митрополит Феодор святкує сьогодні свій День ангела. Після молебню люди вітали свого владику і дякували, що він розділив з ними цей шлях. Як кажуть самі паломники, присутність владик дуже надихає — вони відчувають на собі їх молитву, яка допомагає подолати цей нелегкий шлях.

Хресний хід — це можливість особисто взяти участь в загальноцерковному подвиг, який здійснюють православні християни, — підкреслив митрополит Феодор. — Останнім часом дуже багато людей проявляють інтерес до цього хресного ходу, тому що вони відчувають загальну молитву, віру своїх ближніх. Це користь для душі.

Митрополит Феодор також зазначив, що учасники хресного ходу моляться не індивідуально, а колективно і тому така молитва приносить користь і близьким учасників хресної ходи.

Ця молитва відбувається за країну, за її народ, за нашу владу, — зазначив митрополит Феодор. — І це має велике значення для розвитку і благодаті нашої країни. Тому люди, які люблять своїх близьких, які турбуються про своє спасіння, люди, які переживають за події в нашій країні, вони беруть участь у хресній ході, щоб принести користь всім.

Також владика зазначив, що хресний хід з Кам’янця-Подільського до Почаєва має дуже давню традицію, яка нараховує понад 150 років. І навіть у часи радянської влади ця традиція не переривалась.

Віруючі планують увійти до Почаєва 25.08 в 13-14 годин дня.

admin

admin

Добавить комментарий

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial