7 фактів про ікону Божої Матері «Всецариця»

Православна Церква 31 серпня шанує чудотворний образ Пресвятої Богородиці «Всецариця» (XVII століття). Ікона знаходиться на Святій Горі, в обителі Ватопед, однак шанована в усьому православному світі. Перед цим образом моляться про зцілення від онкологічних захворювань, наркологічної й алкогольної залежності, і для захисту від чародійства.

1. Ікони Божої Матері «Всецариця» — одна з найзнаменитіших у світі чудотворних ікон.

2. Першим доказом того, що ця ікона має особливе дарування, є наступна подія. Одного разу молодий чоловік увійшов до собору і направився в сторону ікони. Та ось лице Богородиці виблиснуло, і невидима сила кинула його на землю. Як тільки до нього повернулась свідомість, то юнак відразу пішов зі сльозами на очах до священика, посповідався, і розповів, що займався магією.Чудотворна дія Пресвятої Богородиці змусила юнака змінити своє життя і стати благочестивим.

3. По молитвам до Богородиці біля списку ікони «Всецариця» в Києво-Печерській лаврі прозріла жінка. Медики з України та Ізраїлю підтвердили факт зцілення.

4. На Афон в монастир Ватопед, де перебуває ікона, приходять тисячі листів від віруючих, з проханням до монахів пом’янути перед образом хворих на рак.

5. З прототипу ікони «Всецариця» зроблена велика кількість списків. Багато з них також стали чудотворними.

6. Безліч золотих прикрас і коштовних ювелірних виробів принесені до ікони на знак подяки людьми, які зцілились після молитв до Матері Божої перед іконою «Всецариця».

7. У Афонському монастирі Григоріат також зберігається образ «Всецариця». Коли в обителі відбувалися пожежі, ікона залишалася неушкодженою.

Добавить комментарий