За допомогою діалогу ми вирішимо існуючі проблеми: Патріарх Варфоломій під час зустрічі з Патріархом Кирилом

Під час протокольної зйомки зустрічі Патріархів Варфоломія та Кирила у Стамбулі 31 серпня обидва Предстоятеля наголосили на необхідності діалогу і висловили переконання, що за допомогою діалогу можна вирішити всі існуючі проблеми.

Посилання на відео зустрічі розмістив на своїй сторінці у Facebook Микола Данилевич, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ.

Патріарх Кирил, згадуючи про місце зустрічі, тобто про резиденцію Константинопольського Патріарха на Фанарі, зокрема сказав, що незважаючи на те, що іноді тут бували досить складні переговори між делегаціями обох Церков, у нього з цим місцем пов’язані дуже світлі спогади.

Тому що ніколи ми не зробили нічого, що могло б зашкодити Вселенському Православ’ю і Єдиній Святій Соборній і Апостольській Церкві. Тому що ми несемо відповідальність за всю Церкву, за все Тіло Христове. Ми — Предстоятелі Помісних Православних Церков, — цитує Патріарха Кирила Микола Данилевич.

Далі сама зустріч буде відбуватися за зачиненими дверима, — прокоментував слова Патріарха речник УПЦ.

В свою чергу Вселенський Патріарх звернувся до Патріарха Московського з наступними словами:

Віримо в діалог, тому що якщо політичні лідери за допомогою діалогу намагаються вирішити проблеми своїх держав, тим більше ми — релігійні лідери, повинні використовувати цей, Богом нам даний, інструмент діалогу, щоб вирішувати існуючі проблеми.

Добавить комментарий