Варений буряк на Афоні використовують як профілактику багатьох хвороб

У фільмі, опублікованому на інформаційному порталі Святої Гори в Ютуб, розповідається про профілактику та лікуваннях хвороб і роль, яку в цьому відіграє їжа.

«Дуже важливо пам’ятати тактичні орієнтири, які дає нам святогірська медицина. Тілу треба небагато, йому всього лише варто дати збалансоване харчування, щоб тіло саме мало можливість відновлюватися.

А після 50 років будь-який, навіть здоровій людині, необхідно стежити за харчуванням. Головне — це не переїдати та прибирати з раціону зайве, і додавати те, чого не вистачає. Зайвими найчастіше бувають солодощі, а не вистачає тілу і жирів, і білків, і мікроелементів. Зрозуміти, що тобі потрібно, не важко. Для цього потрібно зробити аналіз крові, і відразу буде видно, чого в тілі надмірно, а чого бракує. Ці прості принципи, їх навіть можна назвати основою життя, сучасна медицина приховує від нас. Але приховує вона не спеціально, бо її об’єкт — це нескінченно хвора людина. Додаючи потрібні мікроелементи, ми проводимо і лікування, і профілактику хвороб. Якщо захворіли — то така профілактика стане найкращим лікуванням», — йдеться у відео.

Як збалансувати харчування?

Ось такий приклад: на Афоні в деяких монастирях є таке положення, що ченці мають двічі на тиждень отримувати варений буряк.

Виявляється, такий простий продукт є найкращими ліками і профілактикою серцевих хвороб, геморою й інших.

Ось так харчування діє краще будь-яких ліків. Адже грижа, геморой, варикоз, серцеві хвороби — це професійні хвороби ченців, які проводять життя в тяжкій праці. Древні отці багато працювали, але розуміли, що тілу, як ослу, потрібно давати необхідний корм, захищати його від перевантажень і стежити за ним.

Більше дивіться у відео «Ліки проти раку. Частина 2. Дух і плоть. Харчування і хіміотерапія». 

Добавить комментарий