Бути принциповими у питаннях віри: Предстоятель УПЦ звернувся до віруючих

11 вересня після Божественної літургії у Свято-Преображенському монастирі у селі Нещерів на Київщині Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив молебень святому Іоанну Предтечі.

Наприкінці Блаженніший Владика звернувся до вірних зі словом проповіді. Архіпастир розповів про мученицьку смерть святого Іоанна Хрестителя, а також наголосив на необхідності для християн бути стійкими і постійними у вірі.

Нехай Господь допомагає нам, дорогі брати і сестри, бути вірними Богові, бути принциповими у своїх питаннях віри, по відношенню до Бога, і йти тим шляхом, який намальований нам у Святому Письмі, у Святому Євангелії. Цей шлях називається вузьким, але він приємний, він не є гірким. На цьому вузькому шляху Христових заповідей є внутрішня радість і внутрішній мир, – зазначив Предстоятель.

— Щоб ми не були розмиті, як політики: сьогодні в одній партії, завтра — в іншій, післязавтра — в третій, потому — ні в якій. Ми маємо одну «партію» (образно кажучи) — це є Церква Христова, Свята Православна Церква. І треба бути принциповими і берегти ту чистоту віри, яку Господь нам передав через святих Апостолів, через святих отців, через наших подвижників, — підкреслив Блаженніший Владика.

Добавить комментарий