Християнські сім’ї в Австралії почали переходити на домашнє навчання через травлю дітей у школах

Християнські сім’ї в Австралії почали переходити на домашнє навчання, оскільки їх дітей все більше цькують у школах за християнські цінності і неприйняття одностатевих відносин.

Батьки розповідають, що їх дітей в школах висміюють за їх віру, моральні принципи і неприйняття одностатевих відносин.

«При всій нашій традиційній гордості за наше національне розмаїття в самих різних питаннях і аспектах, християни останнім часом все частіше стають жертвами переслідувань і залякувань як представники меншості, — розповів Стюарт Чемпмен (Stuart Chapman), координатор руху «За розширення домашнього християнського навчання» . — Батьки скаржаться, що їхні діти стають жертвами цькування через їх віру в традиційні сімейні цінності». Як приклад Чепмен приводить інцидент, коли «учнів, які виступають проти одностатевих шлюбів, підняли з-за парт і змусили вистояти урок на ногах біля задньої стіни класу».

У 2017 році уряд Австралії легалізував одностатеві шлюби і, за словами Чепмена, з тих пір християнські родини все більше турбує зростаюче цькування їх дітей за віру і відданість традиційним цінностям. Доходить до того, що багато сімей заявляють, що «маятник хитнувся занадто далеко і завис в крайньому положенні». Нетерпимість і розгул насильства в школах нерідко змушує їх забирати дітей з державних шкіл і переводити в релігійні школи, які сповідують традиційні цінності.

Однак висока вартість навчання в приватних релігійних школах не всім по кишені, а тому все більше австралійських християн вибирає варіант колективного домашнього навчання в якості зручною, недорогої і ефективної форми виховання дітей. Саме цим, очевидно, пояснюється 50-відсотковий приріст чисельності учнів подібних курсів за останні роки. У цьому їх нерідко підтримують впливові урядовці. Серед них прес-секретар міністерства освіти штату Новий Південний Уельс, який закликав поважати прагнення батьків до колективного домашнього навчання закону Божому.

Джефф Брейлі, співробітник центру соціальних досліджень Маккріндла, вважає, що зусилля по збереженню і розвитку християнства в країні стикаються в даний час з безліччю проблем і перешкод.

Я вважаю, що людям християнського віросповідання останнім часом доводиться долати безліч проблем — від покарань, що накладаються королівської комісією [за згадка Христа в школі], до зростаючих нових труднощів в результаті національного плебісциту з питання одностатевих шлюбів — зазначив учений.

 

Добавить комментарий