З народженням червоної корови євреї пов’язують близький Кінець Часів

Євреї говорять про Кінець Часів, згаданий у Біблії, у зв’язку з виконанням пророцтва про народження «ідеальної» червоною корови.

Народження досконалої червоної телиці може стати першою ознакою виконання пророцтва про кінець світу, вважають в Інституті Храму — науково-дослідному інституті, музеї і навчальному центрі в Єрусалимі.

За даними CBN News, червона корова народилася в Ізраїлі 28 серпня.

«Телицю перевірять на її відповідність статусу ритуальної «червоної корови», — говорять в Інституті Храму.

У єврейській теології червоне телята є основною частиною перебудови Святого храму в Єрусалимі. Червоне теляте потрібно буде принести в жертву, щоб очистити храм.

Саме ця подія прокладе шлях до повернення Христа, кажуть євреї.

Рада рабинів вже сертифікувала теля, стверджуючи, що воно відповідає біблійним вимогам до тварини. Відповідно до цих вимог, корова повинна бути вбитою природним способом та мати тільки дві не червоні волосинки. Корова не може бути раніше вагітною та використовуватись для праці.

Корові, яка буде використовуватися для очищення храму, повинно бути від 3 до 4 років.

«Якщо не було червоної телиці протягом останніх 2 000 років, можливо, це було тому, що час був неправильним», — сказав раввін Хаїм Рихман, міжнародний директор Інституту Храму.

«Що можуть означати часи, коли у нас з’явився засіб для очищення храму?  Як сказав [єврейський філософ] Маймоніда, ми можемо тільки дивуватися і молитися: якщо зараз існує червона телиця, невже наша ера її потребує», — додав раввін.

Добавить комментарий