Понад 3600 дітей у Німеччині стали жертвами домагання католицьких священників

Два провідних німецьких видання повідомляють про звіт щодо сексуального насильства в Німеччині всередині Католицької Церкви у період між 1946 і 2014 роками. Звіт містить детальний опис 3 677 випадків домагання католицьким духовенством.

«Spiegel Online» та «Die Zeit» кажуть, що звіт готувався на замовлення самої католицької церкви у Німеччині, а дослідження проводили три університети.  Автори звіту приходять до висновку, що більше половини жертв були віком від 13 років і молодше. Більшість жертв були хлопцями.

За даними «Fox News», кожна шоста справа включала зґвалтування. У цьому безчинстві було задіяно не менше 1 670 священнослужителів.

Як повідомляють інформаційні агентства, у звіті зазначається, що кількість жертв, ймовірно, набагато вища.

«Die Zeit» повідомив, що дослідникам насправді не дозволялося дивитись оригінальні файли, але їм було запропоновано надіслати анкети до єпархій.

Журналісти «Die Zeit» зазначили, що існують докази того, що інформація у деяких файлах викривлялась, а частина файлів взагалі була знищена. У деяких випадках підозрювані не були притягнуті до відповідальності. Дехто з тих, хто підозрювався у сексуальних домаганнях, був просто переведений в іншу єпархію, а їхні громади не були поінформовані про звинувачення проти них.

На цей час католицька церква Німеччини поки що не коментує дані звіту, але в даний час готується відповідь.

За останні кілька місяців католицька церква була піддана ретельній перевірці у зв’язку з сексуальними зловживаннями духовенства.

Добавить комментарий