Сусіди смертельно хворого хлопчика вирішили відсвяткувати Різдво раніше

П’ять тижнів тому батьки Броуді Аллена зі штату Огайо дізнались, що у їхнього 2-річного сина рідкісна форма раку мозку і йому залишилось жити не більше двох місяців.

Сім’я хлопчика зрозуміла, що він, напевно, не зможе насолодитися ще одним Різдвом. Тому вони вирішили відсвяткувати Різдво раніше, а їхні сусіди підтримали таку ідею.

«На його думку, це дійсно Різдво», — сказала сестра хлопчика МакКензі Аллен. – «Він прокинувся одного ранку і побачив прикрашену ялинку. Він навіть не здогадується, що це не Різдво. Просто насолоджується святом».

Сім’я Броуді вперше дізналася, що хлопчик хворий після того, як він поскаржився в травні на запаморочення. Тести показали, що у Броуді чотири ембріональних пухлини.  Одна знаходилась у нижньому відділі хребта,  інша перепліталась із стовбуровим мозком, ще дві знаходились біля варолієвого моста (частини головного мозку). Таке трапляється вкрай рідко і вже не підлягає лікуванню».

Батько Броуді, 45-річний Тодд Аллен сказав, що це «дуже агресивна пухлина головного мозку, яку його син мав з народження, але вони не мали про це жодного уявлення».

Він додав: «Це було в ньому завжди».

Лікарня, яка допомогла сплачувати медичні рахунки, які не покриває Medicaid, провели Броуді потужну хіміотерапію. Але вона не дала результату.

Одна із пухлин хлопчика виросла на 30 відсотків, крім того, з’явилась ще одна, п’ята пухлина. Використання радіації для лікування пухлин не розглядалось, оскільки Броуді занадто маленький.

У Броуді не було інших варіантів лікування, тож родина вирішила просто подарувати йому побільше щасливих хвилин.

Алени вирішили влаштувати для Броуди Різдво у вересні. Але незабаром зрозуміли, що їм недостатньо прикрас. У вересні таких товарів небагато, тому вони зробили сторінку у Facebook, яка називається Команда Броуді, і попросили сусідів про допомогу.

«Я був готовий купити прикраси у них, але люди так багато пожертвували», — сказав пан Аллен.

34-річний Райан Сімпсон, якого друзі називають «Різдвяним хлопцем» приніс величезну кількість кольорових вогнів та прикрас і допомагав сім’ї прикрашати будинок всередині і зовні.

Містер Сімпсон повернувся додому, щоб принести ще більше прикрас. Чотири дні поспіль він допомагав прикрашати  будинки сусідам.

«Моя сусідка, яка розмовляє тільки іспанською, також розвішала сніжинки, гірлянди та святкові вогники на будинку і паркані. Коли Броуді побачив це все, він був у захваті».

Люди також відправляли Броді подарунки та закуски.

«Вчора ми отримали 25 різдвяних листівок», — сказала пані Аллен.

В даний час громада планує різдвяний парад для Броді.

«Нам потрібно було втрутитися, тому що він живе в нашому районі», — сказала 34-річна Аманда Бекман, яка долучилася до групи у Facebook. — Ми просто хотіли зробити щось особливе для цієї родини, адже вони переживають зараз важкі часи».

Парад буде заплановано на 23 вересня, у ньому візьме участь Санта Клаус у вогненній машині та різноманітні супергерої. Деякі люди просто хочуть керувати своїми автомобілями в процесії.

«Усі хочуть бути частиною цього», — сказала пані Бекман.

У Броуді бувають важкі дні, бувають кращі, але завдяки цим зусиллям він отримує стільки позитивних емоцій.

«Це так емоційно, адже я розумію, що це його останнє Різдво, — говорить мама Броуді. – Це дуже важко, але мені так приємно бачити радість у його очах. Ми робимо це, щоб він був щасливим».

 

Добавить комментарий