В Індонезії 21-річний диспетчер пожертвував собою заради порятунку пасажирів авіалайнера

Влада та мешканці Індонезії, а також користувачі соціальних мереж по всьому світу посмертно вшановують 21-річного авіадиспетчера Антоніуса Гунавана Агунга. Він пожертвував собою, коли виводив пасажирський лайнер за межі зона лиха.

У п’ятницю молодий авіадиспетчер керував злетом пасажирського літака в аеропорту Палу на острові Сулавесі в той час, коли почався сильний землетрус.

Його колеги, які не були зайняті управлінням повітряного руху, евакуювалися з 4-поверхової вежі, а він в той час залишився на зв’язку з екіпажем. Хлопець відмовився залишати диспетчерську вежу, яка почала руйнуватися, поки борт не відірвався від землі.

Після того, як літак злетів, диспетчеру не залишалося нічого іншого, окрім як вистрибнути з вежі, бо всі інші виходи були недоступні. Він помер на шляху до лікарні від множинних травм.

«Агунг був відданий своїй професії до самого кінця і не полишив командно-диспетчерський пункт, поки літак не відірвався від землі», — написано у заяві головного управління цивільної авіації Індонезії.

За словами представника Air Navigation Indonesia Йоханнеса Сірайта, вчинок 21-річного авіадиспетчера, скоріш за все, врятував від загибелі сотні пасажирів.

Жертвами землетрусу магнітудою 7,5 балів, за останніми даними, стали понад 1 200 людей.

За словами віце-президента Індонезії Юсуфа Калла, кількість жертв може сягати кількох тисяч. Згідно з оцінками Червоного Хреста, різною мірою постраждали понад 1,6 мільйона людей.

Добавить комментарий