Працююча матір: думка старця Паїсія Святогорця

Працююча матір: думка старця Паїсія Святогорця

Сьогодні багато жінок, які мають маленьких дітей, вимушені працювати. Одна річ, якщо у цьому вони вбачають самореалізацію і не уявляють себе інакше. Але часто жінки говорять, що змушені працювати, бо не зводять кінці з кінцями.

Ось що про це говорить Паїсій Святогорець.

«Вони не зводять кінці з кінцями, тому що хочуть мати телевізор, відеомагнітофон, особистий автомобіль тощо. Тому вони повинні працювати, а результатом цього буває те, що вони не дбають про своїх дітей і втрачають їх. Якщо працює тільки батько і родина задовільняється малим, то такої проблеми не існує. А тому що працює і чоловік, і дружина — нібито через те, що їм не вистачає грошей, — сім’я розпорошується і втрачає свій дійсний сенс. І що після цього залишається робити дітям?

Якби матері жили більш просто, то і самі вони не вибивалися б з сил, і діти їх були б радісними.

Один чоловік знав сім іноземних мов, а його дружина робила страшні зусилля, щоб вивчити чотири. А ще вона давала приватні уроки і для того, щоб бути в робочій формі, жила на таблетках. Діти цієї пари народилися здоровими, але виросли душевнохворими. Потім вони стали вдаватися до «допомоги» психоаналітиків … Тому я раджу матерям спростити своє життя, щоб бути в змозі більше займатися дітьми, які їх потребують.

Інша справа, якщо у матері вдома є якась справа, на яку вона може переключитись, коли втомлюється від турбот з дітьми. Сидячи вдома, мати може стежити за дітьми і займатися якоюсь іншою справою. Це допомагає родині уникнути багатьох розладів.

Сьогодні діти «голодують» від нестачі материнської любові. Але навіть рідну материнську мову вони не вивчають, тому що цілими днями мати проводить на роботі, а дітей залишає під наглядом чужих — часто сторонніх — жінок. Діти з сирітського притулку, де серед виховательок виявиться жінка з християнського сестринства, що дала обітницю безшлюбності і проявляє до них хоч трошки ніжності, знаходяться в положенні в тисячу разів кращому, ніж ті діти, чиї батьки кидають їх на піклування жінкам, які отримують за це гроші!

admin

admin

Добавить комментарий

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial