Студент Київської духовної семінарії здобув чергову перемогу у змаганнях зі штовханні гирі

Православний спортсмен-гирьовик і студент Київської духовної академії і семінарії Микола Ткачук встановив новий рекорд зі штовхання гирі вагою 24 кг по черзі правою і лівою руками, а також у 30-хвилинному напівмарафоні.

Відкритий Кубок Асоціації гирьового спорту України відбувся 5-7 жовтня у Львові. В змаганнях взяло участь 112 спортсменів з 16 областей. Спортсмени змагалися у двоєборстві, довгому циклі, ривку, а також найбільш витривалі випробовували свої сили в напівмарафоні.

З Божою допомогою дві перемоги у місті Львові на Кубку України Асоціації гирьового спорту України. Довгий цикл 24+24 кг – 102, поштовх напівмарафон 24 кг – 638 разів, – написав чемпіон на своїй сторінці у Facebook.

Микола Ткачук – професійний спортсмен-гирьовик, багаторазовий чемпіон світу та України з гирьового спорту.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, семінарист відповів у 2017 році на запрошення Арнольда Шварценеггера: взяв участь у міжнародному турнірі «Arnold Kettlebell Classic» серед професіоналів, де отримав блискучу перемогу. Він повторив це досягнення у березні 2018 року, ставши абсолютним чемпіоном з гирьового спорту.

Добавить комментарий