Намісник київської Лаври просить віруючих молитовно підтримати обитель

11 жовтня, по завершенні літургії в Трапезній церкві на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Павло звернувся до віруючих за підтримкою, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці ієрарх запросив вірних УПЦ взяти участь у святкуваннях, які пройдуть 14 жовтня в храмах обителі, і попросив, по можливості, залишатися в Лаврі протягом всього дня. Повідомляється, що о 17:00 почнеться читання акафісту Пресвятій Богородиці перед Успенським собором і при вході в Лавру.

«За бажанням і по можливості ви можете прийти помолитися», — звернувся владика до віруючих.

Божественні літургії будуть здійснені в восьми храмах монастиря: в Хрестовоздвиженській церкві (6:30), Успенському соборі (7:00), храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» (8:00), церкві на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість »(8:30), Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських (8:30), Аннозачатіївська храмі (9:15), церкві на честь Різдва Пресвятої Богородиці (8:45), храмі преподобного Сергія Радонезького (9 : 40).

Добавить комментарий