Митрополит Онуфрій закликав шукати не влади один над одним, а волі Божої (ВІДЕО)

«Сьогодні у Церкві є своя спокуса. Є люди, які хочуть властвувати над усіма віруючими, хочуть бути першими і щоб всі їм покорялися безумовно».

Так прокоментував останні події в церковному житті України Митрополіт Онуфрій під час проповіді у день свята Покрову Пресвятої Богородиці.

«Порушуються канонічні порядки церковного життя, яке ми проводили тисячі років. А коли цей канонічний порядок порушується, є загроза всеправославного розколу і ми молимося, щоб Бог дав усім добрий розум, щоб ми шукали не влади один над одним, а волі Божої. Щоб ми розуміли, що Бог хоче від нас. І щоб ми намагалися робити те, що він хоче. В цьому наша сила, в цьому наша красота і багатство.

Між нами повинна бути повага та любов, навіть тоді коли ми один одному чимось не подобаємось. Адже Богу ми також не подобаємось, коли грішимо. Але Бог від нас не відвертається. Так повинні і ми любити і не відвертатись один від одного, допомагати тим, хто потребує нашої допомоги. Це є основою християнського життя, яке несе  Боже благословення».

Фото з сайту Синодального інформаційно-просвітницький відділу УПЦ

Добавить комментарий