У Сімферопольській і Кримській єпархії оголосили збір коштів для допомоги постраждалим під час вибуху в Керчі

У зв’язку з трагедією, що сталася 17 жовтня в керченському коледжі, митрополит Лазар видав розпорядження про проведення у всіх храмах Сімферопольської і Кримської єпархії заупокійних панахид за загиблими в Політехнічному коледжі Керчі.

З 17 жовтня, включаючи суботу і неділю в усіх храмах єпархії оголошено збір коштів для допомоги потерпілим і пораненим під час вибуху, повідомляє прес-служба Сімферопольської і Кримської єпархії. Також митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар направив співчуття митрополиту Платону і керівництву міста Керч у зв’язку з цими трагічними подіями.

18 жовтня о 10:00 з благословення митрополита Лазаря в Олександро-Невському кафедральному соборі Сімферополя відбудеться панахида за загиблими у керченському політехнічному коледжі. Очолить богослужіння єпископ Ялтинський Нестор.

Журналістка Катерина Кейзо з місця подій повідомила російській службі Радіо Свобода, що очевидці розповіли їй про двох чоловіків, які влаштували в керченському коледжі розправу над людьми. «Один з них підірвав себе в їдальні, де перебувала більшість дітей, тому що це була велика перерва. А другий ходив по кабінетах і стріляв у всіх без розбору. У всіх, кого бачив, — просто стріляв », — говорить вона.

Правоохоронці назвали одним з підозрюваних 18-річного Владислава Рослякова — студента четвертого курсу цього коледжу. Його тіло з вогнепальним пораненням було знайдено в навчальному закладі. Силовики заявили, що він наклав на себе руки.

Повідомляється також, що в результаті стрілянини та вибухів вже відомо про 19 загиблих людей, ще близько 40 постраждалих через вибухи пристроїв, начинених, за попередньою інформацією, металевими предметами.

 

Добавить комментарий