У Судані 13 християн катували за проповідь серед мусульман

13 християн розповіли, що піддалися тортурам з боку посадових осіб у Судані через те, що спілкувались з мусульманами та проповідували вчення Христа.

У понеділок, 22 жовтня, звільнили лідера церкви Таялдіна Ідрісса Юсифа і ще 12 християн, яких заарештували в Дарфурі 16 жовтня.

«Християни підтвердили, що їх катували. Один чоловік зараз у важкому стані в лікарні. Його били, поки в нього не почалася блювота і кровотеча».

За даними організації «International Christian Concern» (ICC), християн заарештували за спілкування з мусульманами.

«Органи безпеки Судану затримали молодих людей, коли ті спілкувалися з мусульманами на ринку Ньяли, – сказав тоді преподобний Кува Шамаль ICC. – Серед них були мої учні. Я хрестив їх 2015 року, коли вони перейшли з ісламу в християнство. Вони ділилися Доброю Новиною з жителями Дарфура. Ми молимося за їхнє швидке звільнення».

Християн два тижні протримали у в’язниці та допитували без суду. Переслідування християн у регіоні посилилися 2011 року, коли країна відокремилася від Південного Судану.

Організація «Open Doors USA» зазначила, що уряд регулярно затримує християнських лідерів. «При спілкуванні з мусульманами в Судані християни повинні бути обережні, тому що будь-яку згадку їхньої віри можуть витлумачити як «акт, що заохочує відступництво від ісламу», – заявила правозахисна група.

Добавить комментарий