Священик здійснить кругосвітню подорож на весловому човні

Освячення вод Тихого океану і дві православні літургії відбудуться під час першої у світі кругосвітньої подорожі на весловому човні. Про це заявив російський мандрівник і православний священик Федір Конюхов.

У 2018-2020 роках Конюхов має намір у три етапи здійснити одиночний перехід на весловому човні «Акрос» навколо світу.

За всю історію переходів на веслових човнах через океани нікому не вдалося перетнути Південний океан і обігнути мис Горн на весловому човні, повідомляє «Благовіст-інфо».

 «Я — православний священик, я думаю там дві літургії провести. Я виберу, коли буде гарна погода і зроблю собі запас часу… Також я океанську воду буду освячувати. А в основному гребеш, а сам молишся», – сказав Конюхов.

Маршрут розбитий на три етапи: у листопаді 2018 року старт з Нової Зеландії до мису Горн (Чилі); у грудні 2019 року продовження від мису Горн до Австралії, мис Люїн; у грудні 2020 року — перехід з Австралії до Нової Зеландії. Середня тривалість кожного етапу становитиме 120 днів, а загальна протяжність навколосвітньої подорожі — 27 тисяч кілометрів.

У 2002 році Конюхов першим у Росії сам перетнув Атлантичний океан

Федір Конюхов — заслужений майстер спорту СРСР, почесний академік Російської академії мистецтв, член Спілки письменників Росії, священик Російської православної церкви. Те, що він зробив, більшості людей не під силу: досяг п’яти полюсів нашої планети, зробив одиночну кругосвітню подорож на яхті без зупинок. 17 раз перетнув Атлантику, причому один раз наодинці на весловому човні за 46 діб, побивши світовий рекорд. З кожної своєї подорожі Конюхов привозить враження, які «зберігає» у вигляді гравюр, картин і літографій.

Добавить комментарий