На честь ікони «Скоропослушниця» віряни на Закарпатті планують пройти нічним хресним ходом

На честь ікони «Скоропослушниця» віряни на Закарпатті планують пройти нічним хресним ходом

На Закарпатті відбудеться щорічний багатолюдний хресний хід вірян на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця».

У ніч з 21 на 22 листопада з благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, буде звершено хресний хід з Ужгорода до Свято-Успенського жіночого монастиря села Домбоки, де знаходиться копія чудотворної ікони Божої Матері «Скоропослушниця», повідомляє прес-служба Мукачівської єпархії УПЦ.

Збір учасників – 21 листопада о 19:30, у кафедральному Свято-Хрестовоздвиженському соборі Ужгорода, де священослужителі звершать молебень за благословенний початок хресного ходу. Після цього о 20:00 розпочнеться хресний хід, який триватиме аж до ранку. Загалом віряни за 11-12 годин пішої молитовної ходи, здолають відстань орієнтовно в понад 30 км.

Підготовка до хресного ходу має передбачати молитву й покаяння. Крім того, під час нічного руху слід строго дотримуватися правил особистої безпеки. Також, безпосередньо в день свята, вранці 22 листопада, відбудеться ще один хресний хід до Свято-Успенського жіночого монастиря з Мукачева. Апогеєм святкування дня вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниці» стане архієрейське богослужіння в згаданій обителі, яке звершить митрополит Феодор. Початок о 9:45.

 

admin

admin

Добавить комментарий

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial