Чи в одного Бога вірять у всіх релігіях?

Ця тема зараз стає все більш актуальною у зв’язку з цілою низкою явищ, що відбуваються в сучасному світі. Особливу увагу звертає на себе те, як йде стирання кордонів між культурами, національними особливостями, світоглядами, релігіями і що зовсім, здається, неймовірне — згладжування відмінностей між статями.

Християнство визнає абсолютно несумісні з іншими релігіями істини. Де знайдеться вчення про єдиносущну і нероздільну Трійцю Бога: Отця, Сина і Святого Духа; про Спасителя, який заради порятунку людства добровільно прийняв хресну смерть; про порятунок як святості, а не як порятунок від усіх земних бід і ін.?

Немає в цій штучній єдиній релігії місця нічому з того, що становить саму суть християнства! Чудово сказав про це апостол Павло:

Ми проповідуємо Христа розп’ятого, для юдеїв спокуса, а для еллінів — божевілля (Кор.1, 23).

Християнство повністю виключається з цієї єдиної релігії, на створення якої спрямовані тепер потужні сили.

Ідея створення однієї загальної релігії на основі віри в єдиного Бога знищує християнство, яке неможливо без сповідання Христа як істинного Бога і єдиного Спасителя. Бо ця єдина релігія майбутнього в принципі відкидає значимість для неї безумовних істин віри і життя, крім найзагальніших, за якими можуть стояти будь-які вірування, в тому числі і взаємовиключні.

У біблійній книзі «Второзаконня» пророк викриває євреїв: «Ви поклонялися бісам, а не Богу». Апостол Павло говорить: «Я не хочу, щоб ви поклонялися бісам». Виявляється, можна поняття про Бога довести, а точніше — звести до такого рівня, коли замість Бога буде поклоніння дияволу.

Порівняйте з Христом якусь багаторуку богиню Калі, богиню руйнування світу, завішану черепами людськими …

На образ свого Бога орієнтований і віруючий.

Які властивості його Бога, таким повинна бути і людина. І в кожної релігії формується свій менталітет, особливий духовний лад і характер духовного і морального життя віруючого.

Тому вигукував апостол Павло, що спільного у світла з темрявою? Яка згода може бути між Христом і веліаром.

Олексій Осипов

Добавить комментарий