У держустанові США на честь Різдва встановили сатанинську статую

У держустанові США на честь Різдва встановили сатанинську статую

Група сатаністів встановила свою статую в будівлі законодавчого органу американського штату Іллінойс на честь різдвяних свят. Про це повідомляє ВВС Україна.

Скульптура заввишки більше метра зображує змію, що обвилася навколо простягнутої руки з яблуком. Її розмістили між прикрашеною ялинкою й менорою.

Це перша статуя, спонсором якої стало чиказьке відділення Храму сатани.

Влада штату заявила, що у цієї церкви такі самі права, що й в інших релігійних організацій для встановлення своїх символів.

Відповідно до конституції, до першої поправки, люди мають право висловлювати свої почуття і думки. Цим кроком ми це визнаємо, — заявив речник державного секретаря штату Іллінойс.

Такі дії розкритикували в соцмережах — зокрема негативно до цього поставилися у християнській організації Illinois Family Action, що виступає проти абортів.

Традиція встановлювати прикраси та святкові символи в офіційній будівлі столиці штату, місті Спрингфілд, — давня.

Якось там встановили шест «Фестівус» — на честь вигаданого свята, про яке йшлося в одній із серій серіалу «Сайнфелд».

Що таке «Сатанинський храм»?

«Храм сатани» заснували у 2012 році в місті Салем у штаті Массачусетс. Вони називають себе «нетеїстичною» організацією, яка має на меті «заохочувати доброзичливість та емпатію серед людей».

В організації кажуть, що використовують сатанинські зображення для просування ідеї відділення церкви від держави та підтримки «практичного здорового глузду і справедливості».

Організація має 15 офіційних відділень у США, найбільше з яких розташоване в Мічигані.

 

admin

admin

Добавить комментарий

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial