Зимова казка: 5 новорічних мультиків від українських аніматорів

Зимові вечори, передчуття дива і такого очікуваного свята Різдва – найкращий час для перегляду мультиків усією родиною. Пропонуємо 5 мультфільмів від українських аніматорів.

«Казкове Різдво»

Маленька героїня мультика чекала на диво. Але воно чомусь не поспішало до неї. Тож мала пустунка вирішила сама його пошукати й побігла слідом за пухнастим зайчиком та потрапила в халепу. Але, врешті-решт, диво сталося. Виявилося, що воно поруч і шукати в лісі його не слід.

«Дівчинка та Зайці»

Мультик було створено у 1985 році, але й досі він лишається актуальним, бо розповідає повчальну історію про дівчинку, яка не кинула у біді малих змерзлих зайців. Якщо хочете навчити дітей доброти, то покажіть їм цю анімацію.

«Як Їжачок шубку міняв»

Це зимова казка про Їжачка, який вирішив свою шубку змінити, але скільки не міряв, краще своєї колючої не знайшов. Мультик вчить цінувати те, що маєш.

«Щедрик»

Це різдвяна пластелінова історія про маленького хлопчика, який знайомиться з найголовнішим святом на Землі. Подорожуючи в часі із сучасного міста до стародавнього казкового села, свято обертає сірі будні на барвисті святкові дні, дорослі знову стають дітьми, а діти стають добрішими. Пісню виконує Олег Скрипка у супроводі «Ле Гранд Оркестр».

«А вже Різдво»

Мультиплікаційний кліп гурту «Дивні» розповість історію сім’ї, яка чекає на Різдво та готується до цього свята. Лагідні слова та музика, стильна анімація та гарний вокал створять святковий настрій та налаштують на добрі думки.

Джерело: womo.ua

Добавить комментарий